ARMBAND

18K guld. X-länk.

längd ca 19.5 cm, vikt 15.5 gram. Stämplat NSE, Köping 1979.

Konditionsrapport

Bruksslitage

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Andrén

Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken

cecilia.andren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    3 600
    345 EUR
    402 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    512 jul 13:563600SEK
    4 9 jul 23:153400SEK
    3 5 jul 10:523200SEK