URNA, brons, 1800-tal

URNA, brons, 1800-tal

Med hänklar. Diameter 43, höjd 16 cm

Slitage. Rostangrepp. Märken. Repor.

Klubbat pris
1 600
142
150
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
11 jul 2018 19:45
1 600 SEK
11 jul 2018 19:44
1 500 SEK
11 jul 2018 19:44
1 450 SEK
10 jul 2018 20:29
1 350 SEK
10 jul 2018 20:29
1 250 SEK
10 jul 2018 20:29
1 200 SEK
10 jul 2018 20:29
950 SEK
10 jul 2018 20:29
900 SEK
10 jul 2018 18:42
850 SEK
6 jul 2018 17:51
800 SEK
6 jul 2018 17:51
750 SEK
4 jul 2018 16:02
350 SEK
3 jul 2018 14:33
300 SEK