Fanerat med betsad björk. Dörr med fasettslipat spegelglas, bakomliggande hyllplan. En låda. Bredd 97, djup 55, höjd 202 cm. Nyckel finns.
Nyckel endast till dörr. Slitage. Märken. Repor.