ringen med rosenslipade diamanter, 18K guld och silver, storlek 15.25/48, total vikt 4 g. Skenan med svenska otydliga stämplar. Broschen i silver och paste, diameter ca 1.7 cm, total vikt 5 g.
Åldersrelaterat slitage
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.