MATTA, rölakan, Erik Lundberg, Vävaregården, signerad, 246 x 170 cm.

Ljus, melerad botten. Polykromt, stiliserat mönster.

Slitage. Fläckar. Skadade fransar.

Klubbat pris
750
66
68
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jul 2018 21:00
750 SEK
1 jul 2018 21:00
700 SEK
1 jul 2018 20:59
650 SEK
1 jul 2018 20:59
600 SEK
1 jul 2018 19:48
450 SEK
1 jul 2018 19:48
400 SEK
30 jun 2018 6:26
350 SEK
28 jun 2018 19:53
300 SEK