Fanerad med mahogny. Tre lådor. Lister och beslag av mässing. Skiva av kalksten. Brickmärkt Möbelaffären Essge Stockholm. Bredd 83, djup 48, höjd 75 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Blekt. Smärre nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.