BRICKA, silver, Hopeakeskus, Tavastehus, Finland 1940-tal.

ø 27,5 cm. Vikt 432 g.

Gravering daterad 1.5.42 samt monogramgravyr. Märkbara repor.

Utropspris
150 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492