SOFFBORD, sannolikt Italien, 1980/90-tal.

Glas och björk. Längd 96 cm, bredd 90 cm, höjd 44 cm.

Slitage med enstaka mindre nagg. Lagningar på björk.

Klubbat pris
1 200
106
112
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 jul 2018 18:07
1 200 SEK
28 jul 2018 18:07
1 100 SEK
28 jul 2018 18:05
1 000 SEK
28 jul 2018 18:04
800 SEK
28 jul 2018 18:04
600 SEK
28 jul 2018 16:47
500 SEK
28 jul 2018 15:41
400 SEK