Matti Hjalmar Suutala, skål, silver, Tammerfors 1926.

Invändigt förgylld. Längd 30 cm, vikt 449 gram.

Smärre slitage. Med dedikation/gravyr.

Klubbat pris
330
3 739
344
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (26 bud)
27 jun 2018 20:07
330 EUR
27 jun 2018 9:21
310 EUR
27 jun 2018 9:21
300 EUR
27 jun 2018 9:21
290 EUR
27 jun 2018 9:21
270 EUR
27 jun 2018 8:16
250 EUR
27 jun 2018 8:16
230 EUR
26 jun 2018 23:56
220 EUR
26 jun 2018 23:56
200 EUR
26 jun 2018 23:56
200 EUR
26 jun 2018 23:55
180 EUR
26 jun 2018 23:55
170 EUR
26 jun 2018 20:08
160 EUR
26 jun 2018 20:08
150 EUR
25 jun 2018 23:24
145 EUR
25 jun 2018 23:24
135 EUR
25 jun 2018 22:59
110 EUR
25 jun 2018 22:59
100 EUR
25 jun 2018 22:13
60 EUR
25 jun 2018 20:26
55 EUR
23 jun 2018 14:05
50 EUR
21 jun 2018 20:14
45 EUR
21 jun 2018 20:14
40 EUR
21 jun 2018 20:14
40 EUR
21 jun 2018 19:58
35 EUR
21 jun 2018 15:27
30 EUR