Fanerad med teak. uppfällbar spegel och nedfällbar klff med bakomliggande lådinredning. Tre större lådor. Bredd 80, djup 45, höjd 88 cm.
Slitage. Repor. Märken. Nagg. Mindre hyllplan saknas invändigt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10