Fanerat med valnöt. Dörr med infälld spegel. Bakomliggande inredning med klädstång och flyttbara hyllplan. Två lådor. Bredd 79, djup 54, höjd 204 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Fanerskador. Skador på krönets sidor. Senare klädstång.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.