Fanerat med mahogny. Tvådelat. Underskåp med räfflade dörrar. Överskåp med rullklaff och lådinredning. Bredd 94, djup 51, höjd 170 cm. Nyckel finns.
Slitage. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10