Lackerade stommar med fack, lådor och skåp. Bestående av en enhet med bredd 36 cm, en med enhet bredd 47 cm samt fyra enheter bredd 70 cm. Samtliga med djup 38 cm och höjd 70 cm. Nyckel finns.
Slitage och repor med ställvis färgbortfall. Fläckar. Hål i bakstycke.