LANTERNOR, ett par, koppar, 1900-talets mitt.

Märkta Styrbord resp Babord samt HG. För elektricitet. Höjd ca 25 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 900
257
269
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
23 jul 2018 21:29
2 900 SEK
23 jul 2018 21:18
2 700 SEK
23 jul 2018 21:18
2 550 SEK
23 jul 2018 20:55
2 200 SEK
23 jul 2018 18:43
2 000 SEK
23 jul 2018 18:43
1 960 SEK
23 jul 2018 18:41
1 850 SEK
23 jul 2018 18:41
1 750 SEK
23 jul 2018 18:18
1 400 SEK
20 jul 2018 23:24
1 300 SEK
19 jul 2018 20:28
1 200 SEK
17 jul 2018 14:04
1 100 SEK
16 jul 2018 23:53
1 000 SEK
16 jul 2018 23:53
1 000 SEK
16 jul 2018 18:14
600 SEK
16 jul 2018 14:04
550 SEK
16 jul 2018 14:03
500 SEK
16 jul 2018 14:03
500 SEK
16 jul 2018 14:03
450 SEK
16 jul 2018 14:03
400 SEK
16 jul 2018 13:20
350 SEK
16 jul 2018 12:39
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46