SERVIS, 14 delar, "Fish", Johnson Bros, porslin, 1900-talets andra hälft.

Dekor av olika fiskar. Design på tallrikarna nr 1, 2, 3, 4, 5 och 7.

12 mattallrikar, 27x25
1 uppläggningsfat, 41x32 cm
1 karott med lock, 25x23 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 jun 2018 8:15
3 000 SEK
25 jun 2018 20:28
2 500 SEK
23 jun 2018 9:14
1 500 SEK
22 jun 2018 0:57
350 SEK
21 jun 2018 20:29
300 SEK