Design
1065763

TIM BATES, Barbord med tre stolar, ur serien "Eleganza", Pieff, England, 1960-tal.

Stomme av krom, sits av stoppad läder, bordsskiva av rökfärgat glas. Bordets längd 150, bredd 60, höjd 91 cm . Sitthöjd ca 70 cm

Glasskiva som ska ligga på andra hyllplanet saknas. Slitage. Märken. Repor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK