RÄKSKÅLAR, 24 st, 1900-talets andra hälft.

Höjd 10 cm inkl insats.

Slitage Flertalet insatser med nagg.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
30 jun 2018 16:16
500 SEK
30 jun 2018 16:16
450 SEK
30 jun 2018 16:15
400 SEK
30 jun 2018 15:19
350 SEK
26 jun 2018 22:23
300 SEK