Hänge i form av kors, total höjd ca 60 mm. Kedja doserad bismarcklänk, stämplad JRA, svensk kontrollstämpel. Med säkerhetskedja. Längd 44 cm. Vikt 19 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.