SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt

Triangulär skiva av glas, stativ av teak, hjultrissor, längd 71, bredd 52, höjd 64 cm

Slitage. Fläckar. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 400
213
222
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
30 jun 2018 18:52
2 400 SEK
30 jun 2018 18:52
2 200 SEK
30 jun 2018 18:52
2 200 SEK
30 jun 2018 18:42
2 000 SEK
30 jun 2018 18:25
1 900 SEK
30 jun 2018 18:25
1 800 SEK
30 jun 2018 18:25
1 800 SEK
30 jun 2018 18:25
1 700 SEK
30 jun 2018 18:25
1 600 SEK
30 jun 2018 18:25
1 500 SEK
30 jun 2018 18:25
1 400 SEK
30 jun 2018 13:59
1 300 SEK
30 jun 2018 6:53
1 200 SEK
26 jun 2018 19:50
1 100 SEK
26 jun 2018 19:50
1 000 SEK
26 jun 2018 19:50
950 SEK
26 jun 2018 19:50
900 SEK
26 jun 2018 19:50
850 SEK
26 jun 2018 19:49
800 SEK
26 jun 2018 19:49
750 SEK
26 jun 2018 19:49
700 SEK
26 jun 2018 19:49
650 SEK
25 jun 2018 16:15
600 SEK
25 jun 2018 16:15
550 SEK
22 jun 2018 10:42
500 SEK
22 jun 2018 10:42
450 SEK
22 jun 2018 10:32
350 SEK
21 jun 2018 23:35
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13