HANS OLSEN, 4 stolar samt bord, Frem Røjle, modell formgiven ca 1952.

Teak, delvis fanerat. Uppfällbar iläggsskiva, längd 50 cm. Bordets diameter 105 cm, höjd 73 cm. Stolssitar klädda med konstläder. Märkta stolar. Sitshöjd 43 cm.

Slitage med fläckar, märken och repor. Bordets ena ben något löst.

Klubbat pris
9 600
863
911
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
24 jul 2018 1:18
9 600 SEK
24 jul 2018 1:14
9 000 SEK
24 jul 2018 1:13
8 500 SEK
24 jul 2018 1:13
8 000 SEK
23 jul 2018 19:55
7 000 SEK
22 jul 2018 15:30
5 100 SEK
22 jul 2018 0:24
4 900 SEK
18 jul 2018 13:04
4 700 SEK
18 jul 2018 8:10
4 500 SEK
17 jul 2018 20:25
2 000 SEK
17 jul 2018 18:37
300 SEK