SOFFBORD, 1900-talets andra hällt.

Röd marmrorskiva, svatlackerade metallben med mässingsfötter.

Slitage.

Klubbat pris
3 150
280
292
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
1 jul 2018 20:52
3 150 SEK
1 jul 2018 20:52
2 950 SEK
1 jul 2018 20:49
2 900 SEK
1 jul 2018 20:49
2 700 SEK
1 jul 2018 20:49
2 550 SEK
1 jul 2018 20:13
2 300 SEK
1 jul 2018 19:27
2 100 SEK
1 jul 2018 17:53
1 700 SEK
1 jul 2018 17:53
1 600 SEK
30 jun 2018 12:58
1 400 SEK
29 jun 2018 22:28
1 300 SEK
29 jun 2018 13:33
1 200 SEK
29 jun 2018 13:33
1 111 SEK
28 jun 2018 14:15
1 100 SEK
28 jun 2018 14:15
1 000 SEK
25 jun 2018 23:42
500 SEK
25 jun 2018 23:42
450 SEK
24 jun 2018 23:51
400 SEK
24 jun 2018 22:14
350 SEK
22 jun 2018 15:49
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.