SOPPSLEV, silver, Moskva 1897.

Förgyllt blad. Monogramgravering.
Längd 29,5 cm. Vikt 226 g.

Anlupen. Repor.

Klubbat pris
169
1 915
176
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (12 bud)
30 jun 2018 8:46
169 EUR
30 jun 2018 0:56
159 EUR
30 jun 2018 0:56
157 EUR
24 jun 2018 16:16
131 EUR
24 jun 2018 16:16
121 EUR
23 jun 2018 20:07
111 EUR
23 jun 2018 20:07
101 EUR
22 jun 2018 17:01
95 EUR
22 jun 2018 17:01
90 EUR
22 jun 2018 8:48
87 EUR
22 jun 2018 8:48
82 EUR
21 jun 2018 17:30
70 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492