SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.

Ben i teak med mässingsfot. Skiva klädd med brasiliansk blå marmor på träunderlag. Längd c:a 120, bredd c:a 40, höjd c:a 28 cm.

Smärre slitage, liten hörnlagning.

Klubbat pris
3 800
337
352
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
29 jul 2018 20:03
3 800 SEK
29 jul 2018 19:17
3 600 SEK
29 jul 2018 19:13
3 400 SEK
29 jul 2018 19:13
3 400 SEK
29 jul 2018 16:57
3 200 SEK
28 jul 2018 22:54
3 000 SEK
22 jul 2018 21:53
1 500 SEK
21 jul 2018 9:28
1 200 SEK
20 jul 2018 20:44
1 000 SEK
20 jul 2018 16:59
555 SEK