SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Stomme i plexiglas med hörnkonsoler i förgylld metall. Kvadratiska glasskivor. 75 x 75, höjd 45 cm.

Bruksslitage, något sliten förgyllning. Skivorna med mindre kantnaggar.

Klubbat pris
1 200
108
114
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
19 jul 2018 20:09
1 200 SEK
19 jul 2018 20:07
1 100 SEK
19 jul 2018 20:07
1 100 SEK
19 jul 2018 20:07
1 000 SEK
19 jul 2018 20:05
950 SEK
19 jul 2018 20:00
900 SEK
19 jul 2018 19:45
850 SEK
19 jul 2018 19:45
800 SEK
19 jul 2018 19:45
750 SEK
19 jul 2018 16:29
650 SEK
16 jul 2018 17:46
600 SEK
16 jul 2018 17:46
550 SEK
16 jul 2018 17:46
550 SEK
12 jul 2018 16:51
450 SEK
12 jul 2018 16:51
400 SEK
12 jul 2018 13:13
350 SEK
12 jul 2018 11:39
300 SEK