SOFFBORD, travertin och marmor, 1900-talets slut.

Längd 110, bredd 50, höjd 45 cm.

Nagg.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
1 jul 2018 20:57
4 000 SEK
8
1 jul 2018 20:57
3 800 SEK
1 jul 2018 20:56
3 400 SEK
1 jul 2018 20:46
3 200 SEK
1 jul 2018 20:46
3 000 SEK
1 jul 2018 20:46
2 900 SEK
1 jul 2018 20:42
2 700 SEK
1 jul 2018 20:42
2 500 SEK
1 jul 2018 19:52
2 200 SEK
1 jul 2018 19:52
2 000 SEK
28 jun 2018 21:56
1 655 SEK
27 jun 2018 19:22
1 555 SEK
27 jun 2018 19:22
1 455 SEK
25 jun 2018 17:43
1 355 SEK
25 jun 2018 13:32
1 255 SEK
25 jun 2018 13:32
1 200 SEK
24 jun 2018 22:49
1 155 SEK
24 jun 2018 22:49
1 055 SEK
24 jun 2018 18:31
1 000 SEK
22 jun 2018 8:54
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

257. Jacob Dahlgren, "Peinture abstraite (small) numéro dix-neuf".
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK