FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal

FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal

Brun manschester, förkromad benställning på hjul

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
3 700
328
343
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
9
25 jul 2018 15:28
3 700 SEK
8
25 jul 2018 15:21
3 500 SEK
9
25 jul 2018 15:21
3 400 SEK
8
25 jul 2018 15:16
3 200 SEK
9
25 jul 2018 15:16
3 000 SEK
8
25 jul 2018 15:15
2 800 SEK
9
25 jul 2018 15:15
2 600 SEK
8
24 jul 2018 12:14
2 400 SEK
24 jul 2018 12:14
2 200 SEK
8
24 jul 2018 12:14
2 000 SEK
24 jul 2018 12:14
1 875 SEK
8
24 jul 2018 12:14
1 775 SEK
22 jul 2018 20:57
1 675 SEK
22 jul 2018 20:57
1 575 SEK
22 jul 2018 20:57
1 475 SEK
22 jul 2018 20:57
1 375 SEK
22 jul 2018 17:35
1 100 SEK
21 jul 2018 5:19
1 000 SEK
21 jul 2018 5:19
1 000 SEK
20 jul 2018 13:16
800 SEK
20 jul 2018 13:16
750 SEK
19 jul 2018 17:49
650 SEK
19 jul 2018 17:48
600 SEK
19 jul 2018 17:48
600 SEK
19 jul 2018 9:18
550 SEK
19 jul 2018 7:56
500 SEK
19 jul 2018 7:56
500 SEK
19 jul 2018 7:39
350 SEK
18 jul 2018 16:56
300 SEK