BORDSUR, Art déco, 1920/30-tal.

Sten, bl.s. marmor. Höjd 14 cm, bredd 25 cm.

Ej funktionstestad. Skador. Kantnagg.

Proveniens

Tillhört Kaisa Blomstedts (1947-2017) samling.

Utropspris
200 EUR