LISA LARSON

Figurin, stengods, "Moses", K-Studion, Gustavsberg.

Liggande katt med grå glasyr. Signerad LÍSA L. K-studion Gustavsberg. Längd 29 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 200
    307 EUR
    357 USD

    Budhistorik (16 bud)
    312 jul 13:443200SEK
    6A12 jul 13:443000SEK
    312 jul 13:443000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes