Soffa samt ett par fåtöljer. Stomme av betsad bok. Lösa plymåer i rygg och sits. Klädsel av skinn. Rottingklädda gavlar. Sitthöjd ca 42 cm. Soffans längd 200 cm.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.