JEAN LASSALE, Thalassa, armbandsur, 25 mm

18K guld, Quartz, Safirglas, Integrerad originallänk i 18K guld med fjärilslås, ca; 80-tal, vikt totalt ca; 76,9 g

Cal 2F70A Boett nr 2 F 70 511 / S 66 045

Fungerar vid enklare test, men funktion kan ej garanteras och en genomgång rekommenderas

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
26 000 SEK