SILVERFÖREMÅL, 9 delar, punschmuggar och fat, 1900-tal.

Det största fatet, GAB 1926, med gravyrer, diameter ca 21 cm. Det minsta runda fatet stämplat 1936. Det genombrutna fatet med importstämplar. Punschmuggarna, GAB 1970-tal. Totalvikt ca 562 gram.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK