Design
1068000

Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS, glas, signerad G. Nyman Nuutajärvi 1947.

Färgat glas med musch. Höjd ca 12 cm. Signerad med syrapenna.

Repor.

Utropspris
300 EUR