SOCKERSKÅL och GRÄDDSNÄCKA, silver, Italien, finska kontrollstämplar 1978.

Höjd gräddsnäcka 10,5 cm. Höjd sockerskål med lock 10 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
100
1 127
104
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
23 jul 2018 20:02
100 EUR
23 jul 2018 19:54
95 EUR
21 jul 2018 19:34
90 EUR
21 jul 2018 19:33
85 EUR
21 jul 2018 19:33
80 EUR
20 jul 2018 15:33
75 EUR
20 jul 2018 15:33
70 EUR
19 jul 2018 21:36
65 EUR
17 jul 2018 20:28
60 EUR
17 jul 2018 10:02
55 EUR
17 jul 2018 10:02
50 EUR
16 jul 2018 20:35
40 EUR
16 jul 2018 20:35
35 EUR
16 jul 2018 15:59
30 EUR
Maiju Kemppainen