REIDAR SÄRESTÖNIEMI

Olja på duk, signerad, daterad 45.

Fors. 61 x 50 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 SEK

    Slutpris

    32 250
    3 095 EUR
    3 599 USD

    Budhistorik (14 bud)
    317 jul 20:5832250SEK
    1A17 jul 20:5832000SEK
    117 jul 19:5031250SEK