EVA ACKING

Olja på duk, signerad och daterad 86.

Komposition. 73x60 cm.

Konditionsrapport

Smärre fläckar.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T6
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 601
    154 EUR
    179 USD

    Budhistorik (16 bud)
    412 jul 15:161601SEK
    1A12 jul 15:161501SEK
    412 jul 15:161455SEK