Fanerad med valnöt. Spegel med belysning och detaljer av mässing. Underdel med fyra lådor med handtag i läder. Spegelns mått 80 x 117. Byråns längd 100, djup 40, höjd 50 cm
Ej funktionstestad. Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.