HERRBETJÄNTER

4 st, sent 1900-tal.

Lackerad och kromad metall. Höjd ca 105 cm.

Konditionsrapport

Slitage med smärre färgbortfall och smärre bucklor. Något lösa skaft.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H3

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 9 aug 21:50300SEK