MOPED, Monark, "Compact", 1900-talets andra hälft.

Tvåväxlad handväxel. Motor från Husqvarna. Omlackerad. Längd 150. Bredd 69. Höjd 90 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Utropspris
6 000 SEK