MOPED

Monark, "Compact", 1900-talets andra hälft.

Tvåväxlad handväxel. Motor från Husqvarna. Omlackerad. Längd 150. Bredd 69. Höjd 90 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H82

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 10 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 000
    384 EUR
    446 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (10 bud)
    819 jul 10:014000SEK
    7A19 jul 10:013900SEK
    718 jul 22:133700SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes