BYRÅ

Senbarock, 1700-talets mitt.

Tre lådor. Beslag av mässing. Ursprungliga lås. Bredd 126. Djup 60. Höjd 84 cm.

Konditionsrapport

Renoverad. Kompletterad. Lagningar. Torrsprickor. Avlutad. Troligen senare beslag. Nycklar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N11

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    18 500
    1 775 EUR
    2 065 USD

    Budhistorik (42 bud)
    1019 jul 08:1218500SEK
    9A19 jul 08:1218000SEK
    918 jul 23:2715500SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes