Allmoge
1069510

PELARBORD, allmoge, 1800-talets slut.

Målat. Längd 65,5. Bredd 62. Höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken. Torrspricka. Skador.

Utropspris
2 000 SEK