Allmoge
1069517

HÄNGSKÅP, allmoge, daterat 1837.

Målat med rött och grönt. Krönet med datering 1837. Invändigt med hyllplan samt två lådor. Bredd 62. Djup 29. Höjd 73 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK