BYRÅ, sengustaviansk stil, omkring 1900.

Fanerad med mahogny. Fyra lådor. Beslag av mässing. Bredd 104. Djup 48. Höjd 90 cm.

Slitage. Repor. Märken. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK