GOLVLAMPA, tre skärmar, troligen 1950-tal.

Stomme av delvis lackerad mässing. Tre skärmar av textil med ställbara armar. Hjöd cirka 175 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Repor. Märken.

Utropspris
1 500 SEK