Skål med lock, GAB, 1951, höjd 15 cm, vikt ca 262 gram. Bägare, GAB, troligen 1935, med gravyrer, höjd 10 cm, vikt ca 72 gram. 10 stycken punschmuggar, varav 8 stycken Ceson, Göteborg 1970-80-tal, 2 stycken Harry Ericsson Ur & Guldsmedsaffär, Arvidsjaur 1950, vikt ca 335 gram. Total vikt ca 669 gram.
Smärre slitage, smärre bucklor, bägaren med gravyrer.