KOPPAR, ett par, porslin. Meissen, 1700-tal.

Slitage, kantsprickor, smärre fotringsnagg.

Proveniens

Rolf Schmitz collection. Purchased at Bukowskis Spring auction 1995, lot nr 966.

Utropspris
5 000 SEK