Benvit botten med polykroma blommor och blommande grenar. Bred ljusblå huvudbård med palmett-, blom- och arabeskranka. Baksidan med etikett från Bennys Orientmattor.
Något slitage, smutsig, fläckar, malskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.