RING, 18K guld med 1 cabochonslipad ametist. G. Dahlgren o Co, Malmö, 1960

Total vikt 7,0 g. Storlek ring ca 16,75/53. Ametist ca 12 x 8 mm.

Repor. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK