RING, 18K guld med månsten, stämplad HJN Stockholm 1955

Totalvikt 5,1 g. Storlek 18,25/57,5. Månsten med slitage. Ca 1,5 x 0,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK