OLLE BROZÉN

Vas, signerad. Kosta Boda.

Underfångsdekor av fiskar. Höjd 19 cm. Diameter 16 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N2

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 700
    259 EUR
    301 USD

    Budhistorik (20 bud)
    6A17 jul 17:222700SEK
    117 jul 17:222500SEK
    6A15 jul 23:132200SEK