ARMBANDSUR, 17 mm, OMEGA, mekaniskt verk, 6 briljanter 0,27 ct, 24 diamanter 8/8 0,24 ct enligt uppgift

Total vikt 26,1 g. Längd ca 17,5 - 18 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Går ej. Repor.

Utropspris
5 000 SEK